Array
 

Szkolenia i rehabilitacja Poznań

 

Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami poszerzania wiedzy poprzez organizowane przez nas szkolenia dla fizjoterapeutów. Zakres tematyki szkoleń dobieramy pod kątem specyficznych potrzeb polskich terapeutów, dbając jednocześnie, by odpowiadały one najnowszym osiągnięciom w dziedzinie rehabilitacji. Nasza oferta to również rehabilitacja Poznań i okolice.

Do współpracy zapraszamy specjalistów o światowej renomie mających nie tylko doświadczenie kliniczne, ale także wieloletnią praktykę pedagogiczną. Naszym celem jest stworzenie polskim terapeutom możliwości rozwoju zawodowego poprzez umożliwienie im udziału w szkoleniach dla fizjoterapeutów,na najwyższym światowym poziomie.

 

Zapraszamy szkolenia i zabiegi - rehabilitacja Poznań

 

 

 

 

Klinika Osteopatii to profesjonalna rehabilitacja pacjentów na terenie Poznania i okolic.

Oferujemy najwyższej jakości usługi i zabiegi wykonywane przez wykwalifikowaną kadrę rehabilitantów i fizjoterapeutów.  Prowadzimy szkolenia dla rehabilitantów i fizjoterapeutów na terenie całego kraju. Posiadamy bardzo dobrą opinię wśród pacjentów i referencje od uczestników naszych szkoleń. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu telefonicznego.